ЗНИЖКИ! Приведи друга та отримай знижку 10% за семестр! Знижка при оплаті за весь курс 5%! Сімейна знижка 5%-10% за курс (члени однієї родини, які є нашими студентами одночасно отримують знижку на весь курс)! За два курси одночасно 10%! На 2-ий курс 10%! Знижка іменинникам 10% на курс (знижка діє впродовж 3-ох днів)!

Адреса: Львів, вул. І. Франка 55

(063) 316 23 47

movnyidim@gmail.com

(097) 927 70 39

(099) 182 21 62

Курси іноземних мов львів ціни, переклади документів у львові ціна, апостиль, легалізація

Бюро перекладів «Мовний дім» – старт до успішного майбутнього!

Підготовка до міжнародних сертифікованих іспитів

TOEFL, IELTS, Cambridge ESOL, DELF/DALF, Test-DaF, Goethe-Zertifikat (А1 – C2), BULATS Deutsch-Test für den Beruf, D.E.L.E. у Львові

Підготовка до міжнародних іспитів у львові, курси англійської львів!

ЦІМ «Мовний дім» пропонує дорослим та учням (молодшої, основної, старшої) школи ранкові, післяобідні, вечірні та суботні курси іноземних мов: навчання у групі (4-8 осіб) чи міні-групі (2-3 особи), а також індивідуальне навчання для підготовки до складання міжнародних сертифікованих іспитів TOEFL, IELTS, Cambridge ESOL у Львові.

Навчальні комплекси з іноземних мов ЦІМ «Мовний дім» відповідають глобальній шкалі і охоплюють усі мовні рівні – від А1 доС2.

Важливо знати:

Випускникам загальноосвітніх навчальних закладів, які мають міжнародний сертифікат (диплом) мовного іспиту (Kleines Deutches Sprachdiplom (KDS) – німецька мова; DELF/DALF – французька мова; IELTS, TOEFL, Cambridge ESOL, Pearson Test of English (PTE) рівня (B-1, B-2), – англійська мова; D.E.L.E. – іспанська мова), зазначені вище іспити зараховуються як державна підсумкова атестація. У додаток до атестата про повну загальну середню освіту виставляються річна та атестаційна оцінки з цих предметів 12 балів.

Міжнародні іспити з англійської мови

Британські іспити

Підготовка до міжнародних іспитів у львові, курси англійської львів!

Міжнародний іспит «Cambridge ESOL» розроблений і координується Cambridge Assessment – екзаменаційним підрозділом Кембриджського університету (University of Cambridge). Це найвідоміша в Європі організація, яка займається оцінкою рівня володіння англійською мовою. Всі Кембриджські іспити з англійської мови відповідають загальноєвропейській системі оцінки мовної компетенції (Common European Framework of Reference for Languages). Існує рівнева система володіння англійською мовою – від рівня А1 (початківці) до рівня С2 (досконале володіння). Кембриджські іспити дійсні все життя і не підлягають обов'язковій перездачі через 2 роки.

Cambridge ESOL (English for Speakers of Other Languages) – це найпрестижніший в світі сертифікат, який констатує рівень сформованості мовної та мовленнєвої компетенції за відповідним рівнем:

  • KET, PET, FCE, CAE, CPE (для дорослих);

  • KET for Schools, PET for Schools, FCE for Schools, CAE for Schools (для школярів від 13-16(17) років).

  • Міжнародні іспити для дітей віком від 7 до 12 років (Starters, Flyers, Movers).

  • Три тести з ділової англійської мови: BEC Preliminary, BEC Vantage, BEC Higher.

Кембриджські іспити відкривають різні можливості:

  • вступ до університетів та коледжів;

  • працевлаштування та кар'єрне зростання;

  • визначення мовного рівня в англійській мові;

  • мотиваційний елемент у професійній та науковій міжнародній діяльності.

Тисячі університетів, роботодавців та офіційних організацій вимагають результати саме Кембриджських іспитів.

Міжнародний іспит BEC (Business English Certificate) – відмінний іспит з англійської мови для тих, хто хоче зробити кар'єру. BEC відноситься до категорії професійних іспитів і має три рівні складності для кандидатів з різною підготовкою (preliminary – Intermediate/B1, vantage – Upper-Intermediate/B2, higher – Advanced/C1).

Кембриджські іспити дійсні все життя і не підлягають обов'язковій перездачі через 2 роки.

Загальні іспити Cambridge English

Підготовка до міжнародних іспитів у львові, курси англійської львів!

KET (Key English Test) розрахований на кандидатів з середнім рівнем володіння мовою (А2).

PET (Preliminary English Test) припускає, що кандидати володіють мовою на рубіжному рівні (В1).

FCE (First Certificate in English) створений для кандидатів з просунутим рівнем володіння мовою (В2).

CAE (Certificate in Advanced English) пропонується кандидатам з автономним рівнем володіння мовою (С1).

CPE (Certificate of Proficiency in English) націлений на кандидатів з компетентним рівнем володіння мовою (С2).

BEC (Business English Certificate) – це іспит з ділової англійської мови, який перевіряє рівень володіння діловою лексикою та знання законів будови ділового тексту, і структурно охоплює три рівні складності:

BEC Preliminary (BEC P) розрахований на кандидатів з рівнем А2-В1.
BEC Vantage (BEC V) створений для кандидатів з рівнем В2.
BEC Higher (BEC H) пропонується кандидатам з рівнем С1.

Сертифікат рівня Basic, Elementary – це іспит для кандидатів, які бажають отримати офіційне підтвердження про те, що вони володіють мовою на рівні А1.

Сертифікат рівня Intermediate – це іспит для кандидатів, які бажають отримати офіційне підтвердження про те, що вони володіють мовою на рівні В1, і що є достатнім для вступу до англомовної школи та отримання некваліфікованої роботи в англомовному суспільстві.

Сертифікат рівня Higher Intermediate – це іспит для кандидатів, які бажають отримати офіційне підтвердження про те, що вони володіють мовою на рівні В2, і що є достатнім для вступу до англомовного університету та отримання більш кваліфікованої роботи в англомовному суспільстві.

Сертифікат рівня Advanced – це іспит для кандидатів, які бажають отримати офіційне підтвердження про те, що вони володіють мовою на рівні С1, і що є достатнім для вступу до англомовного університету будь-якої спрямованості та отримання кваліфікованої роботи в англомовному суспільстві.

Trinity (ESOL) – це іспит, успішне складання якого дає можливість кандидатам вступити до престижних університетів Великої Британії без іспиту з англійської мови. Крім того, сертифікати Trinity рівнів 10-12 дають можливість без перешкод пройти співбесіду в різних організаціях, включаючи посольства.

Pitman (ESOL) – це іспит, успішне складання якого дає можливість кандидатам вступити до всіх університетів і коледжів Великої Британії та багатьох університетів світу, в яких викладання проводиться англійською мовою. Крім того, сертифікати Pitman (ESOL) визнаються роботодавцями у сфері бізнесу у 85 країнах світу.

ILEC (International Legal English Certificate) – це іспит, який визначає рівень володіння мовою в галузі юриспруденції та структурно охоплює два рівня складності:

Upper-Intermediate розрахований на кандидатів з рівнем В2.
Advanced націлений на кандидатів з рівнем С1.

ICFE (International Certificate in Financial English) – це іспит, який визначає рівень володіння мовою в галузі бухгалтерії та фінансів та структурно охоплює два рівня складності:

Upper-Intermediate розрахований на кандидатів з рівнем В2.
Advanced націлений на кандидатів з рівнем С1.

Американські іспити

Підготовка до міжнародних іспитів у львові, курси англійської львів!

TOEFL (Test of English as a Foreign Language) – це стандартизований тест з англійської мови, успішні результати якого є необхідною умовою для вступу до багатьох коледжів та університетів США, Канади, Великобританії, Індії, Китаю, Тайваню, Туреччини, Німеччини, Італії, Франції, а також для участі в різноманітних програмах закордонного стажування в закладах, де навчання здійснюється англійською мовою. Крім того, TOEFL використовується для визначення рівня володіння англійською мовою багатьма урядовими структурами та міжнародними організаціями.

TOEFL представлений компанією Educational Testing Service (США). Біля 9000 навчальних закладів і компаній в більш, ніж 130 країнах світу, вимагатимуть результати TOEFL. Вони діють 2 роки і підлягають перездачі у разі потреби. TOEFL констатує рівень підготовки з англійської тих, для кого англійська не є рідною. TOEFL має 4 складові: Reading, Speaking, Listening і Writing.

Існує 2 варіанти цього тесту: TOEFL PBT (на папері) і TOEFL IBT (означає через Internet). Сьогодні TOEFL складається переважно в Інтернет, включаючи компонент розмовної мови. Розмовна частина TOEFL оцінюється шкалою від 0 до 120 балів. Кожен наступний модуль (Listening, Speaking, Reading і Writing) оцінюється від 0 до 30 балів. Остаточний результат складає сума балів всіх модулів. Поняття прохідного балу відсутнє - кожна установа, в яку Ви подаєте цей сертифікат, встановлює свої вимоги. Мінімальний бал для TOEFL IBT і варіюється від 61 бала до 109 балів у найвимогливіших. Середній бал за TOEFL ІBT становить приблизно 75 для студентів і 84 для аспірантів.

Сертифікат TOEFL дійсний протягом двох років. Більш того, багато американських університетів розглядають результати, отримані не раніше, ніж за рік до вступу. Результати тесту Ви можете дізнатись через 2 тижні після здачі на сайті екзаменаційного центру, офіційне підтвердження приходить поштою через 5-6 тижнів після здачі екзамену.

Підготовка до міжнародних іспитів у львові, курси англійської львів!

IELTS (The International English Language Testing System) – міжнародна система тестування на знання англійської для кандидатів від 16 років, які бажають визначити свій рівень володіння мовою з метою подальшого навчання або працевлаштування в англомовних країнах світу: США, Австралії, Нової Зеландії, Канаді, Великої Британії, Ірландії. IELTS був створений, як сучасний британський аналог TOEFL спільно трьома організаціями: Британською Радою, Австралійської освітньою організацією IDP та Кембриджським Університетом.

Існує два модулі тесту IELTS: Academic Module (для вступників до університетів) та General Module (для тих, хто виїжджає на ПМП у Канаду, Австралію або Нову Зеландію). Обидва варіанти складаються з чотирьох частин: Reading, Writing, Listening, Speaking. Термін дії сертифіката IELTS – 2 роки.

CELTA (Certificate in English Language Teaching to Adults), DELTA (Diploma of English Language Teaching to Adults) – сертифікати, що надають право викладати англійську мову як іноземну дорослій аудиторії.

GMAT (Graduate Management Admission Test) – це стандартний письмовий психометричний тест, метою якого є визначення рівня і кваліфікації ти кандидатів, які прагнуть вступити до бізнес-школи. GMAT не вимагає спеціальних знань, навичок і вмінь, але з його допомогою можна перевірити нахили людини, прогнозувати її успіхи в ході навчання в бізнес-школі.

Іспит DELF/DALF (Diplôme Approfondi de Langue Française)

Для отримання сертифікатів, які підтверджують рівень володіння французькою мовою необхідно скласти іспит DELF (Diplôme d'Études en Langue Française), який має чотири ступені складності, що корелюються з рівнями А (А1, А2) і В (В1, В2) відповідно. Іспит DALF (Diplôme Approfondi de Langue Française) можна складати лише після успішного складання DELF. Для отримання сертифікату DELF/ DALF необхідно складати інтегрований іспит, який складається з усної і письмової частини. Перевіряються усі види мовленнєвої діяльності. Складність завдань зумовлюється обраним рівнем: від А1 до С2. Іспити з французької мови можна скласти у французьких центрах у містах Київ, Харків, Львів, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Одеса, Рівне.

Іспит з німецької мови – Test-DaF, Goethe-Zertifikat (А1 – C2),
BULATS Deutsch-Test für den Beruf

Test-DaF (Тест "Німецька мова як іноземна") розробляється в Goethe-Institut і проводиться у майже 80 країнах світу в ліцензованих центрах тестування. Це мовний іспит високого рівня. Він відповідає рівням від В2 до С1 відповідно до шестирівневої шкали вмінь та навичок Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти і приймається усіма вузами Німеччини як визнане підтвердження рівня володіння мовою для навчання. Фахові знання не вимагаються. В Україні TestDaF можна скласти у ліцензованих тестових центрах у Києві, Харкові, Львові, Одесі.