ЗНИЖКИ! Приведи друга та отримай знижку 10% за семестр! Знижка при оплаті за весь курс 5%! Сімейна знижка 5%-10% за курс (члени однієї родини, які є нашими студентами одночасно отримують знижку на весь курс)! За два курси одночасно 10%! На 2-ий курс 10%! Знижка іменинникам 10% на курс (знижка діє впродовж 3-ох днів)!

Адреса: Львів, вул. І. Франка 55

(063) 316 23 47

movnyidim@gmail.com

(097) 927 70 39

(099) 182 21 62

Курси іноземних мов львів ціни, переклади документів у львові ціна, апостиль, легалізація

Бюро перекладів «Мовний дім» – старт до успішного майбутнього!

Корпоративне навчання у Львові

Вдала інвестиція у Ваших співробітників – запорука процвітання Вашої компанії!

Корпоративні курси із вивчення іноземної мови у Львові!

Корпоративне навчання – це вивчення іноземної мови разом із Вашими співробітниками на території Вашої установи, компанії, організації, підприємства, банку, агентства, тощо. ЦІМ «Мовний дім» пропонує вивчати іноземну мову разом з колегами, не залишаючи Вашого робочого місця. За результатами попереднього тестування ми визначимо мовні рівні знань потенційних слухачів, відповідно до яких буде запропонований розподіл на групи, що забезпечить найбільш ефективне та комфортне навчання для Ваших співробітників. Ми пропонуємо вибір навчальних програм – з будь-якої мови із переліку мов, зазначених у головному меню. Програми вирізняються професійним спрямуванням, специфікою, рівнем мовленнєвої компетенції, а також термінами навчання, що є предметом вчасного і професійного узгодження усіх адміністративних питань між ЦІМ «Мовний дім» та Вашою компанією.

Вивчення англійської мови у львові, курси англійської львів!

Наприклад, програми з англійської мови пропонують вибір:

  • загальний курс англійської мови (за рівнями – А1, А2, В1, В2, С1, С2);

  • бізнес-курс англійської мови за рівнями А2-В1 (стартовий рівень знань бізнес-слухачів повинен бути не нижчим елементарного А1);

  • професійний курс англійської мови: спеціалізована англійська мова для фахівців, які вже мають базовий рівень не нижче рівня А2 (для: юристи, медики, фармацевти, стоматологи, ветеринари, економісти, банкіри, фінансисти, працівники туристичного та готельного бізнесу, працівники торгівлі, військові, працівники МВС, ІТ-спеціалісти, адміністратори, секретарі, пожежники, спортсмени, тощо);

  • підготовка до здачі сертифікованого екзамену на отримання Міжнародного сертифікату з англійської мови: TOEFL, IELTS, Cambridge ESOL.

По закінченні курсу навчання слухачі отримують сертифікати ЦІМ «Мовний дім», які підтверджують рівень мовної компетенції, відповідно до Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти.

Вивчення англійської мови у львові, курси англійської львів!

Щоб задовільнити запити вашої компанії, ми маємо необхідний викладацький склад, та ресурсну базу для того, аби Ви і Ваші колеги опанували тими вміннями та знаннями, які відповідають міжнародним стандартам якості.

Викладацький склад ЦІМ «Мовний дім» – вітчизняні спеціалісти, у тому числі носії мов, із вищою освітою та міжнародними кваліфікаціями, які підбираються на конкурсній основі, мають багаторічний і творчий досвід викладання, підвищували свій фаховий і викладацький рівень за кордоном і користуються високими рекомендаціями. Вони вдосконаюють свою майстерність як на міських, Міжрегіональних, Всеукраїнських, так і Міжнародних професійних семінарах та беруть участь у Міжнародних проектах з мовної освіти, які проводять Британська Рада (British Council), Американські Ради (American Councils), Корпус Миру США (Peace Corps), AIESIC, тощо.

Навчальні ресурси: дидактична література вітчизняних та британських видань Longman, Oxford University Press, Macmillan, Cambridge University Press, навчальні аудіо- та відеоматеріали.

Для отримання детальної інформації по мовах, що вивчаються, формах і вартості навчання звертайтеся за телефонами, вказаними в блоці контактної інформації ЦІМ «Мовний дім».