ЗНИЖКИ! Приведи друга та отримай знижку 10% за семестр! Знижка при оплаті за весь курс 5%! Сімейна знижка 5%-10% за курс (члени однієї родини, які є нашими студентами одночасно отримують знижку на весь курс)! За два курси одночасно 10%! На 2-ий курс 10%! Знижка іменинникам 10% на курс (знижка діє впродовж 3-ох днів)!

Адреса: Львів, вул. І. Франка 55

(063) 316 23 47

movnyidim@gmail.com

(097) 927 70 39

(099) 182 21 62

Курси іноземних мов львів ціни, переклади документів у львові ціна, апостиль, легалізація

Бюро перекладів «Мовний дім» – старт до успішного майбутнього!

Навчання іноземної мови у підлітковій групі у Львові

Курси англійської мови для дітей у львові, англійська мова діти львів

ЦІМ «Мовний дім» пропонує ранкові, післяобідні, вечірні та суботні курси іноземних мов у підлітковій групі (4-8 осіб) чи міні-групі (2-3 особи).

Навчання на курсах іноземних мов у групі для підлітків середнього та старшого шкільного віку від (12) 13 рр. до 16 (17) рр. передбачає п'ять мовних рівнів. Це навчально-методичний комплекс з іноземної мови – від підліткового елементарного (Elementary A2+) до підліткового просунутого (Advanced-Upper-Advanced C1/С2).

Курси англійської мови для дітей у львові, англійська мова діти львів

П'ятирівнева програма вирішує проблему наступності між класами основної школи (6-9 класи) та старшими класами (10-11 класи). Кожен наступний рівень відповідає вищій мовленнєвій компетенції підлітка з іноземної мови.

Цілковитий ефект навчання за цією програмою здобувається тільки за умови системного вивчення підлітком кожного з рівнів.

Навчальна програма з іноземної мови у групі для підлітків забезпечує надійну базу для того, щоб учень міг швидко і правильно виконувати завдання на всі види мовленнєвої діяльності, що відповідають рівням – A2+, B1+, B2+, C1/С2.

І рівень (А+)

(48 занять = 96 академічних годин)

ІI рівень (В1/В1+)

(48 занять = 96 академічних годин)

ІII рівень (В1+/В2)

(48 занять = 96 академічних годин)

ІV рівень (В2/С1)

(48 занять = 96 академічних годин)

V рівень (С1/С2)

(48 занять = 96 академічних годин)

Тривалість 1 заняття

90 хв.= 2 академічні години.

ЦІМ «Мовний дім» пропонує стандартний (2 рази/тиждень) та інтенсивний (3 рази/тиждень) режим навчання іноземних мов.

У процесі навчання іноземних мов у групі для підлітків викладачі ЦІМ «Мовний дім» використовують особистісно-орієнтований, діяльнісний та комунікативно-пізнавальний методи і дотримуються критеріїв, які викладені у «Загальноєвропейських рекомендаціях з мовної освіти», а саме:

Курси англійської мови для дітей у львові, англійська мова діти львів
 • Багатоцільовість (викладач працює з підлітками так, що їх вміння та мовленнєві компетенції постійно удосконалюються і є придатними для досягнення ними різноманітних цілей);

 • Гнучкість (викладач організовує навчальний процес так, щоб уміння з іноземної мови підлітків були для використання в різних обставинах);

 • Динамічність (викладач постійно розвиває навчальні стратегії відповідно до потреб підлітків у групі);

 • Легкість для сприйняття (викладач представляє навчально-тематичний матеріал у легкозрозумілій формі, при чому, цей матеріал є придатним для використання підлітками у відповідності до їх інтересів, вікових та світоглядних особливостей);

 • Креатив і творчість викладача.

Курси англійської мови для дітей у львові, англійська мова діти львів

Дидактичний матеріал програми для підлітків з вивчення іноземної мови:

 • захоплюючий;

 • максимально наближений до реальних життєвих ситуацій;

 • забезпечує більш гнучке і вільне володіння іноземною мовою;

 • спонукає вивчення іноземної мови як засобу міжособистісної та міжкультурної комунікації;

 • пропонує тексти на різноманітну тематику, у різних жанрах, які збагачують особистість підлітка;

 • забезпечує супровід аудіо матеріалів;

 • пропонує чіткість в організації роботи з навчальним матеріалом (підручник, робочий зошит і окремий зошит з граматики);

 • забезпечує системні та ґрунтовні уміння та знання підлітка з іноземної мови, які є достатніми для того, аби досягти високого результату зі ЗНО, ДПА чи при здачі Міжнародних загальних іспитів Cambridge ESOL (KET for schools, PET for Schools, FCE for Schools) тощо.

Навчання іноземних мов у групі для підлітків базується на дидактичній літературі західного видання Pearson. Ці підручники включають типові завдання, які включаються до тесту з іноземної мови зі ЗНО, ДПА, а також забезпечують базу для успішної здачі міжнародних екзаменів таких, як IELTS та Cambridge ESOL тощо.

Зверніть увагу!

 • Набір на курси іноземних мов здійснюється у постійному режимі.

 • Потенційному слухачеві курсу пропонується попереднє безкоштовне тестування для визначення рівня знань.

 • Отимальні день і час навчальних занять визначаються на першій організаційній зустрічі слухачів курсу та викладача з урахуванням побажань кожного.

 • На організаційних зборах викладач та представник адміністрації повідомляють про навчальне забезпечення курсу.

 • Для членів сім'ї, а також на вивчення другої іноземної мови – 10% знижки.

 • Організатору групи з 10 осіб – навчання безкоштовне.

 • Для отримання детальної інформації по мовах, що вивчаються, формах і вартості навчання звертайтеся за телефонами, вказаними в блоці контактної інформації ЦІМ «Мовний дім».