ЗНИЖКИ! Приведи друга та отримай знижку 10% за семестр! Знижка при оплаті за весь курс 5%! Сімейна знижка 5%-10% за курс (члени однієї родини, які є нашими студентами одночасно отримують знижку на весь курс)! За два курси одночасно 10%! На 2-ий курс 10%! Знижка іменинникам 10% на курс (знижка діє впродовж 3-ох днів)!

Адреса: Львів, вул. І. Франка 55

(063) 316 23 47

movnyidim@gmail.com

(097) 927 70 39

(099) 182 21 62

Курси іноземних мов львів ціни, переклади документів у львові ціна, апостиль, легалізація

Бюро перекладів «Мовний дім» – старт до успішного майбутнього!

ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ДОКУМЕНТІВ ШЛЯХОМ ПРОСТАВЛЯННЯ ШТАМПУ «АПОСТИЛЬ»

Апостиль на документи львів, консульська легалізація документів у Львові

Апостиль – це спеціальний штамп, який ставиться на офіційний документ, виданий в одній країні, підтверджуючи цим його справжність. Після проставляння штампу апостиль, документ набуває повної юридичної сили в іншій країні.

Ми проставимо Апостиль на Ваші документи в органах, уповноважених виконувати цю процедуру:

 • Міністерстві закордонних справ;
 • Міністерстві юстиції України;
 • Міністерстві освіти і науки України.

НАЗВА ПОСЛУГИ:

Апостиль на документи львів, консульська легалізація документів у Львові
 • апостиль на свідоцтві про народження, шлюб, розлучення, смерть (документах, виданих органами РАЦС);
 • апостиль на дипломі про освіту та додатку до диплома;
 • апостиль на атестаті та додатку до атестата;
 • апостиль на архівних та академічних довідках;
 • апостиль на довідці про несудимість, виданій МВС;
 • апостиль на довідці з місця проживання про склад сім'ї;
 • апостиль на статутних документах (свідоцтвах про державну реєстрацію, статутах, установчих договорах);
 • апостиль на нотаріальних документах (дозволі на виїзд дитини за кордон, заяві, довіреності, свідоцтві про вступ у спадщину).
Апостиль на документи львів, консульська легалізація документів у Львові

Апостиль ставиться для використання документів у країнах, які підписали Гаазьку конвенцію, що була прийнята в 1961 році і вступила в силу в Україні у 2003 році: Австралія, Австрія, Азербайджан, Албанія, Андорра, Антигуа, Аргентина, Вірменія, Барбадос, Барбуда, Беліз, Білорусь, Бельгія, Болгарія, Боснія і Герцеговина, Ботсвана, Бруней, Даруссалам, Колишня Югославська республіка, Македонія, Вануату, Угорщина, Венесуела, Німеччина, Гондурас, Гренада, Греція, Грузія, Данія, Домініка, Домініканська республіка, Ізраїль, Індія, Ірландія, Ісландія, Іспанія, Італія, Кабо-Верде, Казахстан, Кіпр, Китайська народна республіка, Колумбія, Корейська Республіка, Латвія, Лесото, Ліберія, Литва, Ліхтенштейн, Люксембург, Маврикій, Малаві, Мальта, Маршаллові острови, Мексика, Республіка Молдова, Монако, Монголія, Намібія, Нідерланди, Ніуе, Нова Зеландія, Норвегія, Об'єднане королівство Великобританії та Північної Ірландії, Сполучені Штати Америки, Острови Кука, Панама, Перу, Польща, Португалія, Республіка Чехія, Російська Федерація, Румунія, Сальвадор, Самоа, Сан-Марино, Сан-Томе і Прінсіпі, Свазіленд, Сейшельські острови, Сент-Вінсент і Гренадіни, Сент-Кітс і Невіс, Сент- Люсія, Сербія, Словаччина, Словенія, Суринам, Тонга, Тринідад і Тобаго, Туреччина, Україна, Фіджі, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чорногорія, Швейцарія, Швеція, Еквадор, Естонія, Південна Африка, Японія та інші.

Є ряд держав, для яких існує два можливі способи оформлення легалізації:

Подвійний апостиль:

Апостиль на документи львів, консульська легалізація документів у Львові

Існують випадки, коли при оформленні документа для певних країн, потрібне проставляння на ньому подвійного апостиля. Це означає, що перший апостиль ставиться на оригінал або на нотаріально засвідчену копію документа, після чого виконується нотаріально засвідчений переклад; при цьому другий апостиль проставляється на засвідчений нотаріусом переклад.

Країни, які вимагають подвійний апостиль: Австрія, Бельгія, Франція, Великобританія, Португалія, Швейцарія, Нідерланди, Італія.

Апостиль + консульська легалізація

Ця процедура передбачає проставлення апостиля в міністерствах України, переклад присяжним перекладачем посольства і подальшу легалізацію в посольстві / консульстві.

До таких країн відносяться: Італія, Іспанія, Франція.