ЗНИЖКИ! Приведи друга та отримай знижку 10% за семестр! Знижка при оплаті за весь курс 5%! Сімейна знижка 5%-10% за курс (члени однієї родини, які є нашими студентами одночасно отримують знижку на весь курс)! За два курси одночасно 10%! На 2-ий курс 10%! Знижка іменинникам 10% на курс (знижка діє впродовж 3-ох днів)!

Адреса: Львів, вул. І. Франка 55

(063) 316 23 47

movnyidim@gmail.com

(097) 927 70 39

(099) 182 21 62

Курси іноземних мов львів ціни, переклади документів у львові ціна, апостиль, легалізація

Бюро перекладів «Мовний дім» – старт до успішного майбутнього!

ПЕРЕКЛАД СВІДОЦТВА ПРО НАРОДЖЕННЯ (метрики)

Свідоцтво про народження (метрика) – один із найголовніших документів у житті людини, яким держава підтверджує факт реєстрації народження дитини. Даний документ буває старого і нового зразка. В обох випадках запис починається з прізвища, імені та по-батькові новонародженого. При виконанні перекладу, перш за все, слід звернути увагу на правильність написання цих даних. Часто зустрічаються випадки, коли невірна літера в перекладі прізвища стає перешкодою для виїзду громадянина за кордон. Це перша особливість, яку потрібно взяти до уваги, здійснюючи переклад свідоцтва про народження.

Другий крок – це дані про дату і місце народження громадянина. Географічні назви перекладають відповідно до офіційно встановлених правил транслітерації українського алфавіту латиницею.

Третій крок – відомості про батьків. Власні назви дублюються із закордонних паспортів, або ж (у разі відсутності останніх) згідно правил транслітерації імен.

Переклад свідоцтва про народження (метрики) на англійську мову.

Переклад свідоцтва про народження (метрики) на англійську та інші іноземні мови необхідний в наступних випадках:
для отримання посвідки на проживання за кордоном;
для навчання або лікування за кордоном;
для отримання Шенгенської візи;
для отримання дитиною-нерезидентом ідентифікаційного коду Державної фіскальної служби України;
в інших випадках виїзду громадянина за кордон;

«Мовний дім» здійснює переклад свідоцтва про народження та інших офіційних стандартних документів. Завдяки тісній співпраці з нотаріальними конторами, завірення всіх документів виконується в найкоротші терміни.

В нас Ви можете замовити переклад cвідоцтва про народження на наступні мови:
англійську, німецьку, французьку, білоруську, сербську, турецьку, арабську, італійську, польську, болгарську, грецьку, чеську, датську, словацьку, словенську, португальську, китайську, японську, естонську, литовську, латиську (латвійську), російську та інші іноземні мови з подальшим нотаріальним посвідченням та апостилюванням.

Для замовлення послуги та консультації з усіх питань телефонуйте за номерами, вказаними у рубриці «Контакти» або пишіть на електронну пошту чи завітайте в «Мовний Дім».