ЗНИЖКИ! Приведи друга та отримай знижку 10% за семестр! Знижка при оплаті за весь курс 5%! Сімейна знижка 5%-10% за курс (члени однієї родини, які є нашими студентами одночасно отримують знижку на весь курс)! За два курси одночасно 10%! На 2-ий курс 10%! Знижка іменинникам 10% на курс (знижка діє впродовж 3-ох днів)!

Адреса: Львів, вул. І. Франка 55

(063) 316 23 47

movnyidim@gmail.com

(097) 927 70 39

(099) 182 21 62

Курси іноземних мов львів ціни, переклади документів у львові ціна, апостиль, легалізація

Бюро перекладів «Мовний дім» – старт до успішного майбутнього!

ПЕРЕКЛАД СВІДОЦТВА

Свідоцтво – документ, що засвідчує якийсь конкретний факт чи ряд пов'язаних між собою фактів. У практиці перекладу документів з/на більш ніж 40 мов світу найбільш розповсюдженими є:

  • переклад свідоцтва про народження (метрики) у Львові;


  • переклад свідоцтва про шлюб (одруження) у Львові;


  • переклад свідоцтва платника податку у Львові;


  • переклад свідоцтва про реєстрацію ТЗ у Львові;


  • переклад свідоцтва про право власності у Львові;


  • переклад свідоцтва про смерть у Львові.


Агенція перекладів «Мовний Дім» професійно та оперативно здійснює переклад свідоцтва про народження (метрики), переклад свідоцтва про смерть, переклад свідоцтва про шлюб (одруження), переклад свідоцтва про розлучення (розірвання шлюбу) та інші на англійську, французьку, німецьку, російську, білоруську, сербську, турецьку, арабську, італійську, польську, болгарську, грецьку, чеську, датську, словацьку, словенську, португальську, китайську, японську, естонську, литовську, латиську (латвійську) та інші іноземні мови з подальшим нотаріальним посвідченням та апостилюванням.

Професійні перекадачі «Мовного Дому» мають величезний досвід не тільки в перекладах документів, а й обізнані у правильності оформлення, процедурі легалізації та апостилювання, а також знають вимоги до документів, виданих як державними органами і організаціями в Україні, так і за кордоном.

Для замовлення послуги та консультації з усіх питань телефонуйте за номерами, вказаними у рубриці «Контакти» або пишіть на електронну пошту чи завітайте в «Мовний Дім».