ЗНИЖКИ! Приведи друга та отримай знижку 10% за семестр! Знижка при оплаті за весь курс 5%! Сімейна знижка 5%-10% за курс (члени однієї родини, які є нашими студентами одночасно отримують знижку на весь курс)! За два курси одночасно 10%! На 2-ий курс 10%! Знижка іменинникам 10% на курс (знижка діє впродовж 3-ох днів)!

Адреса: Львів, вул. І. Франка 55

(063) 316 23 47

movnyidim@gmail.com

(097) 927 70 39

(099) 182 21 62

Курси іноземних мов львів ціни, переклади документів у львові ціна, апостиль, легалізація

Бюро перекладів «Мовний дім» – старт до успішного майбутнього!

ПЕРЕКЛАД ДИПЛОМА

Диплом — офіційний документ про закінчення середнього спеціального або вищого навчального закладу та присвоєння відповідної кваліфікації; також офіційний документ про присвоєння наукового ступеня або звання.

Агенція перекладу «Мовний дім» у Львові пропонує: професійний переклад диплому молодшого спеціаліста, переклад диплому бакалавра, переклад диплому спеціаліста, переклад диплому  магістра з подальшим нотаріальним посвідченням та апостилюванням.

В нас Ви можете замовити переклад дипломів на наступні мови:
англійську, німецьку, французьку, білоруську, сербську, турецьку, арабську, італійську, польську, болгарську, грецьку, чеську, датську, словацьку, словенську, португальську, китайську, японську, естонську, литовську, латиську (латвійську), російську та інші іноземні мови.

Ми також проставимо апостиль на дипломі молодшого спеціаліста та додатку до диплома; апостиль на дипломі бакалавра та додатку до диплома; апостиль на дипломі спеціаліста та додатку до диплома; апостиль на дипломі магістра та додатку до диплома у Міністерстві освіти і науки України.

Для замовлення послуги та консультації з усіх питань телефонуйте за номерами, вказаними у рубриці «Контакти» або пишіть на електронну пошту чи завітайте в «Мовний Дім».