ЗНИЖКИ! Приведи друга та отримай знижку 10% за семестр! Знижка при оплаті за весь курс 5%! Сімейна знижка 5%-10% за курс (члени однієї родини, які є нашими студентами одночасно отримують знижку на весь курс)! За два курси одночасно 10%! На 2-ий курс 10%! Знижка іменинникам 10% на курс (знижка діє впродовж 3-ох днів)!

Адреса: Львів, вул. І. Франка 55

(063) 316 23 47

movnyidim@gmail.com

(097) 927 70 39

(099) 182 21 62

Курси іноземних мов львів ціни, переклади документів у львові ціна, апостиль, легалізація

Бюро перекладів «Мовний дім» – старт до успішного майбутнього!

ПРО НАС

ЦІМ «Мовний дім» – високий професіоналізм, відмінний сервіс, приваблива ціна

Все помітнішою стає інтеграція України до світового співтовариства, налагодження економічних та культурних зв'язків. Зрозуміло, що більшість таких контактів неможливі без належного володіння іноземними мовами.

Потреба суспільства в інтеркомунікації, висококваліфікованому перекладі та грамотному оформленні документів іноземними мовами стали головним рушієм створення центру іноземних мов «Мовний дім». «Мовний дім» – саме той осередок висококваліфікованих, відповідальних, активних однодумців, яких об'єднує спільна мета – оперативно, професійно і якісно вирішувати мовні проблеми клієнтів у різних сферах міжнародної співпраці.

ЦІМ «Мовний дім» співпрацює як з великими компаніями, так і з приватними особами. Ми гарантуємо високу якість послуг, гідний рівень сервісу і стислі терміни виконання.

Основні види діяльності ЦІМ «Мовний дім» це:

Ласкаво просимо до Мовного Дому!


Відгуки і рекомендації

ПВТП Акрополіс

ПВТП Акрополіс

ТзОВ СофтСерв

ТзОВ СофтСерв

ТзОВ РУДІ ІНТ

ТзОВ РУДІ ІНТ